Systemy SYMFONIA tworzy rodzina produktów wspierających zarządzanie i podejmowanie decyzji w małych i średnich firmach o dowolnym profilu działalności.
Rozwiązania te powstały z myślą o wsparciu właścicieli, kadry zarządzającej oraz menadżerów i pracowników w takich obszarach jak finanse i księgowość, HR, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami. Zastosowanie SYMFONII® w firmie przyczynia się do wzrostu efektywności prowadzonej działalności gospodarczej, optymalizacji kosztów i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa dostarczając trwałych korzyści biznesowych.

Nasza oferta obejmuje trzy linie produktów dostosowane do róznych, wynikających z wielkości firmy i skali prowadzonej działalności, potrzeb biznesowych Klientów:

  • Forte® - rozwiązanie klasy ERP, pozwalające na zarządzanie złożoną organizacją, elastyczne i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb
    (50 - 1000 użytkowników),
  • SYMFONIA® - przyjazny i elastyczny system wspomagający zarządzanie o modułowej budowie, przeznaczony dla małych i średnich firm
    (5 - 250 użytkowników),
  • SYMFONIA® Start - łatwy w obsłudze system w wersji jednostanowiskowej, przeznaczony dla małych firm lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.
    (1 - 3 użytkowników).

Wszystkie aplikacje tworzące SYMFONIĘ® mogą pracować samodzielnie lub współpracują ze sobą tworząc zintegrowany system informatyczny. Są one otwarte na współpracę z rozwiązaniami dedykowanymi konkretnym branżom w tym także aplikacje innych producentów jak również ściśle współpracują z pakietem MS Office

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług szkoleniowych, wdrożeniowych oraz opieki posprzedażnej. Prowadzimy analizy przedwdrożeniowe pozwalające optymalnie dostosować docelowe rozwiązanie do potrzeb i wymagań Klienta. Stale udoskonalamy nasze aplikacje wraz ze zmieniającymi się potrzebami Klientów i wymaganiami rynku oraz dostosowujemy je do zmieniających się przepisów prawnych.

Jakość i skuteczność zastosowanych rozwiązań sprawiają, że SYMFONIA® jest dziś jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla przedsiębiorstw w Polsce. Korzysta z niej 151 000 Użytkowników. Jest też jedynym polskim produktem, który został włączony do oferty światowego lidera wśród dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm - brytyjskiej grupy SAGE. Przynależność do tej korporacji gwarantuje dostęp do wiedzy i doświadczeń płynącychz dojrzałych rynków europejskich. Do grona klientów SAGE należy 5,2 mln firm na całym świecie.

JSN Mico is designed by JoomlaShine.com